пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA2104 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,06 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 151 mm |
| дължина | 384 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35250
|
|
SUPLEX 35251
|
|
SUPLEX 35256
|
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 90 коня | дизел |
