пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA2975 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,95 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| дължина | 376 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13374
|
|
LESJÖFORS 4027559
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FORD 1003604
|
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
