пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA3008 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,36 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 342 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 14914
|
|
LESJÖFORS 4044214
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
SUPLEX 46047
|
|
KIA 5463007200
|
|
KIA 5463007210
|
|
KIA 5463007200
|
|
KIA 5463007210
|
| Kia PICANTO (BA) | 65 коня | бензин |
| Kia PICANTO (BA) | 61 коня | бензин |
| Kia PICANTO (BA) | 75 коня | дизел |
| Kia PICANTO (BA) | 63 коня | бензин |
