пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA3058 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,23 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 337 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 12042
|
| Hyundai ACCENT II (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 102 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 86 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 86 коня | бензин |
