пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5188 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 325 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 53711
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
LESJÖFORS 4227558
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
SUPLEX 10089
|
|
SUPLEX 10198
|
|
FORD 1033264
|
| Ford PUMA (EC_) | 125 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 90 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 160 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 103 коня | бензин |
