пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5321 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,527 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 398 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 11045
|
|
HONDA 52441SN7E02
|
|
HONDA 52441SN7E02
|
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 131 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 158 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 200 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 131 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 150 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 105 коня | дизел |
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
