пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5336 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,82 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 348 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 17055
|
| Mazda MX-3 (EC) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
