пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5346 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,76 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 343 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ A2023242004
|
|
CS Germany 14319556
|
|
KILEN 57101
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
LESJÖFORS 4256820
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
SUPLEX 19039
43.58 €
-20%
34.86 €
|
|
SUPLEX 19221
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 180 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
