пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA5679 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,28 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 305 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes CLK (C208) | 136 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 193 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 218 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CLK (C208) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 129 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 170 коня | бензин |
