пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6285 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,18 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 155 mm |
| дължина | 335 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 9492148
|
|
SUPLEX 38096
|
| Volvo V70 II (SW) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 170 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 180 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 131 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 260 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 126 коня | дизел |
