пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6410 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,57 kg |
| дебелина 1 | 10,75 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 353 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 17126
|
|
MAZDA B32H28011B
|
| Mazda 3 седан (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
