пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6669 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,71 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 371 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 53248
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
LESJÖFORS 4227593
|
|
FORD 1509838
|
| Ford GALAXY (WA6) | 136 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 100 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 140 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 115 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 203 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 163 коня | дизел |
