пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6670 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,12 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 340 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 53249
|
|
LESJÖFORS 4227594
67.9 €
-20%
54.32 €
|
|
FORD 1509843
|
| Ford S-MAX (WA6) | 136 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 200 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 240 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 220 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 130 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 140 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 175 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 115 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | Бензин/Етанол |
| Ford S-MAX (WA6) | 163 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 203 коня | бензин |
