пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6689 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,92 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 338 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30666220
|
|
KILEN 66017
|
|
LESJÖFORS 4295838
44.91 €
-20%
35.93 €
|
| Volvo S40 II (MS) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 136 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 101 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 110 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 179 коня | дизел |
