пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6691 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,02 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 338 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30666221
|
|
KILEN 66031
|
|
LESJÖFORS 4295850
53.15 €
-20%
42.52 €
|
| Volvo V50 (MW) | 177 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 150 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 170 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 136 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 101 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 110 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 179 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
