пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6993 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,08 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 373 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Volkswagen PASSAT (32) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (32) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (32) | 85 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (32) | 50 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (32) | 86 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (32) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (32) | 55 коня | бензин |
