пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA6995 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,4 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 96 mm |
| дължина | 405 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30618112
|
|
CS Germany 14871639
|
|
FAI AutoParts SP232
|
|
KAMOKA 2120234
29.3 €
-0%
29.3 €
|
|
KILEN 66004
|
|
LESJÖFORS 4295826
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
MAPCO 70928
|
|
METZGER 2241149
|
|
MEYLE 5147390002
|
|
MONROE SP3488
40.57 €
-20%
32.46 €
|
|
QUINTON HAZELL QSS2917
|
|
RUVILLE 896527
|
|
TRISCAN 87502750
|
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 95 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 160 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 109 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 102 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 165 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 163 коня | бензин |
