пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA7005 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,76 kg |
| дебелина 1 | 10,5 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| дължина | 370 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14871638
|
|
KILEN 66013
|
|
LESJÖFORS 4295834
58.29 €
-20%
46.63 €
|
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 160 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 95 коня | дизел |
| Volvo V40 комби (VW) | 95 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 160 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 109 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 109 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 102 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | дизел |
| Volvo S40 I (VS) | 165 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 102 коня | дизел |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | дизел |
| Volvo V40 комби (VW) | 165 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 163 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 163 коня | бензин |
