пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC1232 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,26 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 315 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 3150
|
|
SUPLEX 3151
|
|
SKODA 1J0411105AJ
|
|
VW 1J0411105AM
|
|
VW 1J0411105BF
|
|
VW 1J0411105P
|
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 125 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1U2) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 75 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1U5) | 180 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 180 коня | бензин |
