пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC1539 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,18 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 163 mm |
| дължина | 358 mm |
| номер на артикул в чифта | RC1540 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 23316
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 130 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 131 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 110 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 110 коня | дизел |
