пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC2127 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,53 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 174 mm |
| дължина | 462 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 7102
|
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 107 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 136 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 120 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 120 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 109 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 109 коня | дизел |
