пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC2227 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,34 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 163 mm |
| дължина | 349 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 312680
|
|
VAUXHALL 312681
|
|
SUPLEX 23034
|
|
OPEL 312680
|
|
OPEL 312681
|
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 60 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 60 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 82 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 82 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C хетчбек (84_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | 75 коня | бензин |
