пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC2332 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,396 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 160 mm |
| дължина | 330 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 41025
|
|
SUPLEX 41026
|
|
SUZUKI 4111160G10
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 86 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
