пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC2931 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,85 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 341 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 29047
|
|
LESJÖFORS 4075728
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
SUPLEX 28131
|
|
SUPLEX 28142
|
|
ROVER REB101380
|
|
ROVER REB101380
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
