пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC3011 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,39 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 156 mm |
| дължина | 343 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 17096
|
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 109 коня | дизел |
