пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC3409 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,13 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 160 mm |
| дължина | 300 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 11054
|
|
LESJÖFORS 4008464
|
|
BMW 31336766602
|
|
BMW 31336766602
|
| BMW 6 (E63) | 333 коня | бензин |
