пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC3457 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,89 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 393 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30806425
|
|
KILEN 26002
|
|
LESJÖFORS 4095822
49.22 €
-20%
39.37 €
|
| Volvo S40 I (VS) | 105 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 105 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 109 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 109 коня | бензин |
