пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5004 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,77 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 342 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 3046
|
|
AUDI 443511115E
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 113 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 70 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 87 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 100 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 75 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 82 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
