пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5114 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,24 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| дължина | 370 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36130795
|
|
BOGE 817530
|
|
CS Germany 14950278
|
|
K+F 95027800
|
|
KAGER 841065
|
|
KAMOKA 2120072
|
|
KAMOKA 2120247
|
|
KILEN 65180
|
|
LESJÖFORS 4295002
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
Magnum Technology SW064MT
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
Magnum Technology SW072MT
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
MAPCO 70853
|
|
METZGER 2240954
|
|
MEYLE 1007390010
|
|
MONROE SP0410
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
QUINTON HAZELL QSS2559
|
|
QUINTON HAZELL QSS2560
|
|
QUINTON HAZELL QSS2684
|
|
RUVILLE 895467
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
RUVILLE 895477
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
SACHS 996343
|
|
SPIDAN 48209
|
|
STELLOX 1020958SX
|
|
STELLOX 1022025SX
|
|
SUPLEX 39046
|
|
TRISCAN 87502967
|
|
TRW JCS174
63.03 €
-20%
50.43 €
|
|
VW 333511105
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 107 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 136 коня | бензин |
