пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5164 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,59 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 119 mm |
| дължина | 367 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14950290
|
|
KILEN 65180
|
|
LESJÖFORS 4295002
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
SUPLEX 39048
|
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 107 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 136 коня | бензин |
