пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5244 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,75 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 369 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14950215
|
|
KILEN 50185
|
|
LESJÖFORS 4204239
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
SUPLEX 3113
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
