пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5476 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,36 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| дължина | 368 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 66330
|
|
LESJÖFORS 4295822
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
SUPLEX 38029
|
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 126 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | дизел |
| Volvo 850 комби (LW) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 144 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 126 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 144 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 170 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 239 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 I (LV) | 143 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 180 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 165 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 140 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 163 коня | бензин |
