пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC5910 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,63 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 147 mm |
| дължина | 301 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 63201
|
|
LESJÖFORS 4288905
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
SUPLEX 41028
|
|
SUZUKI 4131163G10
|
|
SUZUKI 4131163G10
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO (EG) | 75 коня | дизел |
