пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC6408 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 268 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 54915
|
|
LESJÖFORS 4244214
|
|
SUPLEX 46049
|
|
KIA 5533007100
|
|
KIA 5533007100
|
| Kia PICANTO (BA) | 65 коня | бензин |
| Kia PICANTO (BA) | 61 коня | бензин |
| Kia PICANTO (BA) | 75 коня | дизел |
| Kia PICANTO (BA) | 63 коня | бензин |
