пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC6422 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,84 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 305 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36215201
|
|
BLUE PRINT ADN188324
53.23 €
-20%
42.59 €
|
|
CS Germany 14872275
|
|
FAI AutoParts SP184
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
K+F 87219000
|
|
KILEN 59017
|
|
LESJÖFORS 4262046
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
METZGER 2240445
|
|
MONROE SP3522
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
QUINTON HAZELL QSS2347
|
|
SACHS 994106
|
|
SPIDAN 85309
|
|
SUPLEX 22164
|
|
TRISCAN 87501461
|
|
NISSAN 55020AV600
|
| Nissan PRIMERA (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 116 коня | дизел |
