пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC6706 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| дължина | 250 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 57801
|
|
LESJÖFORS 4258701
|
|
MINI 33536756654
|
|
MINI 33536758356
|
|
MINI 33536763157
|
|
MINI 33536756654
|
|
MINI 33536758356
|
|
MINI 33536763157
|
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
