пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RC6718 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 242 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 424114
|
|
VAUXHALL 424116
|
|
VAUXHALL 93188902
|
|
VAUXHALL 93189475
|
|
KILEN 60057
|
|
LESJÖFORS 4263489
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
OPEL 424114
|
|
OPEL 424116
|
|
OPEL 93188902
|
|
OPEL 93189475
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 211 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 192 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 100 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
