пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RD1598 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AB |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,97 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| дължина | 346 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35027
|
|
SUPLEX 35029
|
|
SUPLEX 35064
|
|
SUPLEX 35065
|
|
SUPLEX 35259
|
|
SUPLEX 35260
|
|
SUPLEX 35261
|
|
SUPLEX 35262
|
|
SUPLEX 35263
|
|
SUPLEX 35264
|
|
SUPLEX 35265
|
|
SUPLEX 35268
|
|
TOYOTA 481311E860
|
| Toyota COROLLA (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 95 коня | бензин |
