пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RD1622 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,87 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 330 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35170
|
|
LEXUS 4813153020
|
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
