пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG1178 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,96 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 405 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 39005
|
|
SUPLEX 39006
|
|
VW 861411105J
|
|
VW 867411105
|
|
VW 867411105952
|
| Volkswagen POLO (86) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen DERBY (86) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 40 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (86C, 80) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (86C, 80) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO купе (86C, 80) | 45 коня | бензин |
