пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG3064 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,93 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 375 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 10356
|
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
