пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG3085 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,41 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 327 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 47060
|
|
DAEWOO 41111A78B10000
|
| Daewoo TICO (KLY3) | 48 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 52 коня | бензин |
