пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG3157 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,97 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 115 mm |
| дължина | 445 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ A2113210504
|
|
KILEN 17196
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
LESJÖFORS 4056845
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
SUPLEX 19302
|
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 163 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 163 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 102 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 122 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 163 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 163 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 163 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 136 коня | дизел |
