пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG6461 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | BC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,15 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 468 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35329
|
|
LEXUS 4823150170
|
| Lexus LS (UCF30) | 282 коня | бензин |
