пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RG6793 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,45 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| дължина | 340 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 51043
|
|
LESJÖFORS 4208453
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
BMW 33536762719
|
| BMW 6 (E63) | 333 коня | бензин |
