пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH1714 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,8 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 339 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14950782
|
|
KILEN 25027
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
LESJÖFORS 4095049
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
MAPCO 71865
|
|
METZGER 2240547
|
|
MEYLE 1006390035
|
|
QUINTON HAZELL QSS2941
|
|
RUVILLE 897807
|
|
SACHS 997823
|
|
SPIDAN 56659
|
|
SUPLEX 39202
41.63 €
-20%
33.31 €
|
|
TRISCAN 875029128
|
|
SKODA 1K0411105AK
|
|
SKODA 1K0411105AP
|
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 75 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 115 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 102 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 80 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 80 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 80 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 122 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 122 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 105 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 105 коня | бензин |
