пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2578 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,71 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 241 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 6008
|
|
MINI 31336759378
|
|
MINI 31336763143
|
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 88 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | бензин |
