пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2600 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 4,41 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 177 mm |
| дължина | 360 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 6205
|
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
