пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2608 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,87 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 145 mm |
| дължина | 468 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 37154646
|
|
CS Germany 14870463
|
|
CS Germany 14870464
|
|
DELPHI SC10036
|
|
DELPHI SC10068
|
|
FAI AutoParts SP010
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
K+F 87100400
|
|
KAMOKA 2110128
|
|
KILEN 11441
|
|
KILEN 11442
|
|
LESJÖFORS 4015631
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
LESJÖFORS 4015632
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
Magnum Technology SC035MT
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
MAPCO 70419
|
|
METZGER 2240667
|
|
MEYLE 40146390013
|
|
MONROE SP2346
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
QUINTON HAZELL QSS3122
|
|
RUVILLE 896609
|
|
STELLOX 1021181SX
|
|
SUPLEX 7081
|
|
SUPLEX 7082
|
|
TRISCAN 87502863
|
|
CITROEN 5002CE
|
|
CITROEN 5002CR
|
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
