пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2618 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,14 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 481 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36201600
|
|
CS Germany 14871163
|
|
DELPHI SC10058
|
|
FAI AutoParts SP118
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
K+F 87180100
|
|
KILEN 12150
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
KILEN 12151
|
|
LESJÖFORS 4026167
|
|
LESJÖFORS 4026168
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
Magnum Technology SF090MT
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
METZGER 2240365
|
|
MONROE SP2395
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
QUINTON HAZELL QSS2125
|
|
RUVILLE 895829
|
|
SACHS 998112
|
|
SPIDAN 55238
|
|
SUPLEX 9114
|
|
SUPLEX 9118
|
|
SUPLEX 9163
|
|
TRISCAN 87501597
|
|
TRW JCS211
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FIAT 50701023
|
|
FIAT 50701024
|
| Fiat STILO (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
